NPPSS nariams – nuolaidos VIADA degalinių tinkle 2021-07-30

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas pradeda bendradarbiavimą su VIADA degalinių tinklu. Nuo šiandien Susivienijimo ir jo šakinių organizacijų nariai VIADA degalinėse galės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis:

- 7 centų nuolaida litrui degalų.

- 35 proc. nuolaida automobilio plovimui.

- 35 proc. nuolaida gėrimams iš kavos aparatų.

- 35 proc. nuolaida dešrainiams ir sumuštiniams.

NPPSS nariai, norintys pasinaudoti šiomis nuolaidomis, padaryti tai gali dviem būdais.

1. Susisiekti su NPPSS administracija, užsisakyti ir sutartu laiku atsiminti plastikinę VIADA VIP kortelę.

2. Parsisiųsti ir savo išmaniajame telefone įsidiegti VIADA LIETUVA mobiliąją programėlę. Tuomet, susisiekus su Susivienijimo administracija, Jums bus suteiktas individualus nuolaidų kodas, kurį turėsite suvesti į programėlę. Tokiu būdu Jūs susikursite virtualią VIADA VIP kortelę, taip pat suteikiančią minėtas nuolaidas.

Primename, jog tai ne pirma panašaus pobūdžio NPPSS sutartis. Susivienijimo nariai taip pat gali naudotis bendrovės „Telia” nuolaidomis išmanosios televizijos, internerto ir mobilaus ryšio paslaugoms, nuolaida odontologijos klinikoje „Clinic DPC”, turi galimybę, padedami „Finansinių sprendimų agentūros”, išskirtinėmis sąlygomis apdrausti savo būstą, automobilį ar kitą turtą. Galiausiai, visi NPPSS nariai yra apdrausti asmens draudimu, padengiančiu nelaimingų atsitikimų išlaidas. Tokiu pat draudimu puikiomis sąlygomis gali apsidrausti ir jų šeimų nariai.

Susisiekti su NPPSS administracija galite tel. +370 671 98974 arba el. paštu info@pareigunai.lt.

Administracijos darbo laikas: pirmadienis-penktadienis, nuo 9 val. iki 16.30 val.

Komentuoti

Vardas
El. paštas (nebus skelbiamas)