Archyvas: Sausis 2022

Aplinkosaugininkų profesinė sąjunga ir Aplinkos apsaugos departamentas susitarė dėl Taikinimo komisijos 2022-01-28

Kategorija: Naujienos

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialo Aplinkos apsaugos departamente atstovai ir departamento vadovybė pasirašė Taikinimo komisijos darbo reglamentą, derybos dėl kurio truko daugiau nei pusantrų metų.

Įsigaliojus reglamentui profesinė sąjunga Taikinimo komisijoje turės galimybę atstovauti darbuotojui iki darbdaviui priimant sprendimą dėl galimos tarnybinės nuobaudos skyrimo jam.

„Tai labai svarbus žingsnis stiprinant socialinį dialogą mūsų sistemoje. Dabar turėsime galimybę ginti profesinės sąjungos narių teises išvengiant teisminių procesų, o galimus nesutarimus dėl galimų nusižengimų bus galima išspręsti neišeinant iš departamento ribų. Tikiuosi, kad Taikinimo komisija užtikrins kokybiškesnį ir objektyvesnį pareigūnų galimų tarnybinių nusižengimų vertinimą“, – sako LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys. Skaityti toliau

Aplinkosaugininkai sistemos problemas aptarė su aplinkos ministru 2022-01-17

Kategorija: Naujienos

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) atstovai penktadienį susitiko su aplinkos ministru Simonu Gentvilu. Susitikimo metu daugiausiai dėmesio buvo skirta praėjusių metų darbų rezultatų aptarimui, sistemos trūkumams, taip pat lūkesčiams, kuria kryptimi aplinkosaugos sistema turėtų judėti šiais metais.

Aktualiausia pasibaigusių metų pabaigos ir šių metų pradžios tema yra Aplinkos ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų finansavimas. Skaityti toliau