Archyvas: Balandis 2018

V. Laukys: būtina konkrečiai įvardinti, kiek turi uždirbti valstybės tarnautojas ir to tikslingai siekti

Kategorija: Naujienos

Vakar, balandžio 5 d., Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovai susitiko su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu ir jo komanda. Profesinių sąjungų iniciatyva rengiamame susitikime aptarti pareigūnų darbo užmokesčio didinimo, pensijų ir socialinių garantijų, saugos bei sveikatos darbe ir kiti pareigūnams svarbūs klausimai.

NPPSS: „Programa 1000“ turi būti įgyvendinama vienodai visose įstaigose

Profesinių sąjungų atstovų teigimu, 2016 metais vidaus tarnybos įstaigos pradėjo didinti žemiausios grandies pareigūnų darbo užmokestį. Iš esmės visos įstaigos pasuko skirtingais keliais: vieni siekė kelti pareiginės algos koeficientus, kiti – mokėjo priemokas.

Susitikimo metu NPPSS vadovas Vladimir Banel  sakė, kad Vidaus reikalų ministerijos lygmeniu turi būti parengtas vieningas „Programos 1000“ įgyvendinimo planas ir konkretūs veiksmai visose ministerijai pavaldžiose įstaigose. Skaityti toliau

LAASDPS linki įkvepiančių Šv. Velykų

Kategorija: Naujienos

Kolegos, pareigūnai,

Velykos sujungia mus visus, skatina bendrystės ir gerumo jausmą, suteikia naujų vilčių ir jėgų, noro dirbti ir kurti. Tegul Velykų rytas Jums ir Jūsų šeimai tampa įkvėpimo, naujos vilties ir stiprybės simboliu. Iš bundančios gamtos pasisemkite džiaugsmo ir optimizmo. Išgirskite ir padrąsinkite vieni kitus.

Mylėkite ir puoselėkite savo valstybę. Būkime tvirti bei susitelkę. Iš pavasario pasisemkime naujų jėgų.

Tegul tradiciniais raštais išmarginti, visomis pavasario spalvomis suspindę margučiai papuošia Jūsų namus ir visą Lietuvą.

Įkvepiančių ir šviesių šventų Velykų!

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga