Archyvas: Vasaris 2023

Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Kategorija: Naujienos

Gerbiami bendražygiai, kolegos.

Šiandien švenčiame bene pačią gražiausią ir svarbiausią mūsų šalies šventę – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Labai gali būti, jog jei ne Nepriklausomybės akto signatarų drąsa, ryžtas, išmintis, mūsų valstybė šiandien būtų kitokia.

Tad šios gražios šventės proga norime palinkėti visiems tokios pat drąsos, ryžto ir išminties. Tam, kad garsas apie Lietuvą po visą pasaulį sklistų dar ilgus šimtmečius!

Profesinės sąjungos atstovai susitiko su Valstybinės miškų tarnybos vadovu 2023-02-10

Kategorija: Naujienos

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) atstovai Vaidas Laukys ir Jolanta Nainienė susitiko su naujuoju Valstybinės miškų tarnybos (VMT) vadovu Sauliumi Gintu Cironka. Susitikime taip pat dalyvavo darbo tarybos atstovas Dainius Ratkelis. Buvo aptarti VMT darbuotojams rūpimi klausimai, pasidalinta informacija apie dabartinę situaciją įstaigoje ir planuojamus pokyčius.

Daugiausiai dėmesio susitikime buvo skirta vis dar neišspręstai regionų darbuotojų darbo krūvių problemai. VMT vadovas informavo, kad yra rengiama rizikos vertinimo metodika, kuri padės numatyti nuo kokio rizikos balo miškotvarkos projektai turi būti tikrinami. Tokiu būdu bus sumažintas derinimui pateiktų tokių projektų patikrinimų skaičius, o kartu mažės ir darbuotojų krūviai. Skaityti toliau

Teisme – LAASDPS gintam pareigūnui palankus sprendimas 2023-02-03

Kategorija: Naujienos

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos nariui palankų sprendimą. Juo Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) buvo įpareigotas panaikinti įsakymą dėl pareigūno atleidimo iš pareigų.

2019 m. lapkritį AAD pareigūnas ne darbo metu, kartu su medžiotojų klubo nariais, dalyvavo Druskininkų savivaldybėje vykusioje medžioklėje. Jos metu, kaip buvo įtarta, buvo neteisėtai sumedžiotas briedžio patinas, o, galimai siekiant išvengti administracinės atsakomybės, buvo suklastotas ir medžioklės lapas.

Po šio įvykio AAD atliko tarnybinį patikrinimą dėl galimai padaryto šiurkštaus tarnybinio nusižengimo. Kiek vėliau buvo pradėtas ir ikiteisminis tyrimas dėl veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 300 straipsnio 1 dalyje. Pradėjus ikiteisminį tyrimą tarnybinis patikrinimas buvo sustabdytas. Skaityti toliau