Archyvas: Liepa 2021

NPPSS nariams – nuolaidos VIADA degalinių tinkle 2021-07-30

Kategorija: Naujienos

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas pradeda bendradarbiavimą su VIADA degalinių tinklu. Nuo šiandien Susivienijimo ir jo šakinių organizacijų nariai VIADA degalinėse galės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis:

- 7 centų nuolaida litrui degalų.

- 35 proc. nuolaida automobilio plovimui.

- 35 proc. nuolaida gėrimams iš kavos aparatų.

- 35 proc. nuolaida dešrainiams ir sumuštiniams.

NPPSS nariai, norintys pasinaudoti šiomis nuolaidomis, padaryti tai gali dviem būdais.

1. Susisiekti su NPPSS administracija, užsisakyti ir sutartu laiku atsiminti plastikinę VIADA VIP kortelę.

2. Parsisiųsti ir savo išmaniajame telefone įsidiegti VIADA LIETUVA mobiliąją programėlę. Tuomet, susisiekus su Susivienijimo administracija, Jums bus suteiktas individualus nuolaidų kodas, kurį turėsite suvesti į programėlę. Tokiu būdu Jūs susikursite virtualią VIADA VIP kortelę, taip pat suteikiančią minėtas nuolaidas.

Primename, jog tai ne pirma panašaus pobūdžio NPPSS sutartis. Susivienijimo nariai taip pat gali naudotis bendrovės „Telia” nuolaidomis išmanosios televizijos, internerto ir mobilaus ryšio paslaugoms, nuolaida odontologijos klinikoje „Clinic DPC”, turi galimybę, padedami „Finansinių sprendimų agentūros”, išskirtinėmis sąlygomis apdrausti savo būstą, automobilį ar kitą turtą. Galiausiai, visi NPPSS nariai yra apdrausti asmens draudimu, padengiančiu nelaimingų atsitikimų išlaidas. Tokiu pat draudimu puikiomis sąlygomis gali apsidrausti ir jų šeimų nariai.

Susisiekti su NPPSS administracija galite tel. +370 671 98974 arba el. paštu info@pareigunai.lt.

Administracijos darbo laikas: pirmadienis-penktadienis, nuo 9 val. iki 16.30 val.

Savaitgalį įvyko LAASDPS ataskaitinė konferencija 2021-07-19

Kategorija: Naujienos

Savaitgalį Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos Lankytojų centre įvyko Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) ataskaitinė konferencija, kurios metu buvo ne tik aptartos svarbiausios aplinkosaugos sistemos Lietuvoje aktualijos ir organizacijos veikla, tačiau ir padėkota žmonėms, kurie prieš dešimtmetį stovėjo prie šios profesinės sąjungos ištakų.

Jubiliejinę dešimtąją ataskaitinę LAASDPS konferenciją pradėjęs organizacijos pirmininkas Vaidas Laukys pristatė 2020 m. veiklos ataskaitą. Anot jo, svarbiausi praėjusių metų veiklos tikslai buvo sutelkti bendruomenę tokiems bendriems darbams kaip darbuotojų atstovavimas, darbo krūvių optimizavimas, darbo sąlygų gerinimas, socialinės partnerystės stiprinimas pasirašant kolektyvines sutartis, sistemos finansavimo didinimas. Skaityti toliau

Šeštadienį vyks aplinkosaugininkų profesinės sąjungos konferencija 2021-07-16

Kategorija: Naujienos

Liepos 17 d., šeštadienį, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos Lankytojų centre (Miškininkų g. 62, Marcinkonių k, Varėnos r. sav.) vyks Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos ataskaitinė konferencija. Renginys prasidės 10 val.

Konferencijoje bus pristatyta organizacijos veikla 2020 m., aptartos svarbiausios ateities veiklos gairės.

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos dešimtmečio proga bus pasveikinti organizacijos nariai, stovėję prie profesinės sąjungos ištakų.