Archyvas: Rugsėjis 2022

Profesinės sąjungos atstovai susitiko su AAD vadovybe 2022-09-29

Kategorija: Naujienos

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) atstovai šią savaitę susitiko ir svarbiausias problemas aptarė su Aplinkos apsaugos departamento (AAD) vadovybe.

Susitikimo metu buvo kalbama apie energetinių resursų taupymo priemones, tarnybinių uniformų įsigijimą, civilinį draudimą AAD darbuotojams. Diskutuota dėl Valstybės tarnybos įstatymo projekto ir galimo jo neigiamo poveikio valstybės tarnautojams, aptartos rizikos, susijusios su valstybės tarnautojų socialinių garantijų naikinimu bei iš to sekančios pasekmės. Skaityti toliau

Visuotinis LAASDPS filialo Valstybinėje miškų tarnyboje susirinkimas 2022-09-22

Kategorija: Naujienos

Rugsėjo 20 d. įvyko Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialo Valstybinėje miškų tarnyboje visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo išrinkti nauji filialo vadovai.

Filialo vadove trejų metų kadencijai buvo išrinkta Jolanta Nainienė, o jos pavaduotoja tapo Regina Komžienė.

„Dėsiu visas pastangas, kad profesinės sąjungos filialas stiprėtų, augtų jo narių skaičius, o galiausiai organizacijoje stiprėtų socialinis dialogas, būtų skatinamas darbuotojų tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas“, – teigė J. Nainienė. Skaityti toliau

SVEIKINAME SU MIŠKININO DIENA! 2022-09-17

Kategorija: Naujienos

 

Gerbiami kolegos, bičiuliai.
Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas ir Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga profesinės šventės proga siunčia nuoširdžiausius linkėjimus visiems Lietuvos miškininkams! Su Jūsų švente!