Paremk LAASDPS

Visi gyventojai (TAME TARPE MES, MŪSŲ ARTIMIEJI BEI DRAUGAI ) gali paskirti IKI 0,6 PROC. (_anksčiau buvo 1 proc_.) nuo pajamų mokesčio PROFESINĖMS SĄJUNGOMS AR PROFESINIŲ SĄJUNGŲ SUSIVIENIJIMAMS.

2020 M. PASIKEITUS teisės aktams GALIMA SKIRTI mokėtino pajamų mokesčio dalis VISOMS 3 KRYPTIMS, atskirai ir nesumuojant:

1) Paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, IKI 1,2 PROC. pajamų mokesčio (anksčiau buvo 2 proc.). ATKEIPIAME DĖMESĮ – čia galite skirti, kam norite, kaip tai ir darydavote anksčiau, skirdami 2 proc. (medžiotojų būreliams, darželiams, bibliotekoms, gyvūnų globai ir t.t., nes PS – skiriama visiškai atskirai ir tai nesisumuoja, todėl ši jūsų ir anksčiau naudota kryptis niekaip nenukentės)

2) Politinėms partijoms – IKI 0,6 PROC. pajamų mokesčio (anksčiau buvo 1 proc.),

3) PROFESINĖMS SĄJUNGOMS AR JŲ SUSIVIENIJIMAMS – IKI 0,6 PROC. pajamų mokesčio (anksčiau buvo 1 proc.). ATKREIPIAME DĖMESĮ – procentas sumažintas. Labai svarbu, kad užpildytumėte deklaraciją ir skirtumėte šį tikslinį procentą – nes VISOS ŠIOS LĖŠOS BUS NAUDOJAMOS DARBUOTOJŲ LABUI, KITAIP TARIANT – JUMS PATIEMS. Jei dėl kažkokių priežasčių neskirtumėme – šis proc. tiesiog įkris į bendrą valstybės biudžetą ir tiek.

o juk galime kartu panaudoti bendriems tikslams – JŪSŲ VISŲ TEISIŲ ATSTOVAVIMUI, TEISINEI PAGALBAI, MOKYMAMS, RENGINIAMS IR KT.

Gyventojams, kurie 2019 m. iš karto nurodė norintys paramą skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam 5 metų laikotarpiui – PATEIKTŲ PRAŠYMŲ TIKSLINTI NEREIKĖS, paramai skirtos pajamų mokesčio dalys BUS PERSKAIČIUOTOS AUTOMATIŠKAI.

BET BŪTINA PATIKSLINTI 2018 M. AR ANKSČIAU TEIKTĄ PRAŠYMĄ FR0512 FORMA.

IKI 2022 M. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams galima ir toliau teikti 2 būdais: A) popierine FR0512 forma (paštu ar įteikiant VMI); B) arba užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

VOS PER KELIAS MINUTES IKI GEGUŽĖS 1 D. TAI UŽPILDOMA TAIP:

Prisijungiate prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) DEKLARAVIMAS.VMI.LT , surandate prašymo formą FR0512 versija 04.

Jūsų patogumui teikiame nuorodą, kaip pervesti paramą, ir pavyzdį:
https://www.youtube.com/watch?v=cLhyzC9-lrQ&feature=youtu.be

Įrašote savo duomenis ir įvedate mūsų organizacijos įmonės kodą 302623077 ŠTAI TAIP: